Kontakta oss

Huvudkontor:

Davidstadsvägen 2, 853 50 Sundsvall
E-post: info@mastarna.se
Telefon: 060-789 03 00
Telefax: 060-15 53 43

Jag godkänner att Mästarna behandlar mina personuppgifter i enlighet med Mästarnas integritetspolicy.

Tack för ditt meddelande. Vi återkommer så snart vi kan.
Det inträffade ett fel när meddelandet skulle skickas. var god försök igen senare!

Personal

Sundsvall

Tomas Lindbäck
VD Mästarna Vision AB
Projektledare Puts- och Balkongrenovering

060-789 03 01 
070-559 78 20
tomas.lindback@mastarna.se

Pascal Åberg
Projektledare
Puts & Fasadrenovering

060-789 03 00
070-311 10 92
pascal.aberg@mastarna.se

Hans Tjernberg
VD Mästarna Nord Team AB
Projektledare Måleri, Golv & Rostskydd

060-789 03 05
070-398 64 54
hans.tjernberg@mastarna.se

Härnösand

Jonas Berglund
Projektledare
Måleri, ROT & Klottersanering

0611-12 85 5
070-224 35 62
jonas.berglund@mastarna.se

Östersund

Evy Svensson
Projektledare
Måleri, ROT & Golv

063-51 57 98
070-531 44 33
evy.svensson@mastarna.se

Morgan Nordström
Arbetsledare
Måleri

063-51 57 98
070-5310201
morgan.nordstrom@mastarna.se

Tomas Lindback
Projektledare Puts- och Balkongrenovering

060-789 03 01 
070-559 78 20
tomas.lindback@mastarna.se

Peo Bergqvist
Projektledare Måleri, Kalkyl & Fönsterrenovering

060-789 03 07
070-345 73 63
peo.bergqvist@mastarna.se

Hans Tjernberg
VD Mästarna Nord Team AB
Projektledare Måleri, Golv & Rostskydd

060-789 03 05
070-398 64 54
hans.tjernberg@mastarna.se

Pascal Åberg
Projektledare
Puts & Fasadrenovering

060-789 03 00
070-311 10 92
pascal.aberg@mastarna.se

Jonas Berglund
Projektledare
Måleri, ROT och Klottersanering

0611-12 85 5
070-224 35 62
jonas.berglund@mastarna.se

Evy Svensson
Projektledare
Måleri, ROT & Golv

063-51 57 98
070-531 44 33
evy.svensson@mastarna.se

Morgan Nordström
Arbetsledare
Måleri

063-51 57 98
070-531 02 01
morgan.nordstrom@mastarna.se

Annika Tell
HR & KMA

060-789 03 09
073-663 07 62
annika.tell@mastarna.se

Agneta Qvick
Projekt & Orderadministratör

060-789 03 12
070-268 63 25
agneta.qvick@mastarna.se

Christer Gullroos
Personal & Löneadministration

060-789 03 10
070-449 23 07
christer.gullroos@mastarna.se

Lina Kneifl
Projekt & Orderadministratör

060-789 03 06
073-758 03 80
lina.kneifl@mastarna.se

Gun Svensson
Ekonomi & Administration

063-51 57 98
070-676 62 62
gun.svensson@mastarna.se

Administration

Agneta Qvick
Redovisning & Ekonomi

060-789 03 12
070-268 63 25
agneta.qvick@mastarna.se

Annika Tell
HR & KMA

060-789 03 09
073-663 07 62
annika.tell@mastarna.se

Christer Gullroos
Personal & Löneadministration

060-789 03 10
070-449 23 07
christer.gullroos@mastarna.se

Gun Svensson
Ekonomi & Administration

063-51 57 98
070-676 62 62
gun.svensson@mastarna.se

Lina Kniefl
Leverantörs- & Kundreskontra
Projekt & Orderadministratör

060-789 03 06
073-758 03 80
lina.kniefl@mastarna.se